VoXX zdravotní podkolenky Medi knee bílá

Značka
Barva
bílá

• , zakoupeno v Ponožkovna

• Splňuje veškeré parametry zdravotnického produktu.

Zpracování špičky plochým řetízkovým švem je naprosto super, nikde nic v botě netlačí a žádná ostrá žížala v podobě švu jak to mají ostatní výrobky se mi nezařezává do nehtových lůžek. Kolik nákupů a zklamání pokus -omyl jsem již učinila, než jsem objevila PONOŽKOVNU. Však jsem také již učinila novou objednávku! Vyhazuji všechny trpěné ponožky a podkolenky, které mám doma a budu se se svými nákupy vracet už jenom na tento e shop.

splňují vše co potřebuji

• , zakoupeno v www.ponozky.online

Podkolenky jsou super, ale zvolila jsem menší velikost

Značka
Barva
bílá

Podkolenky Medi knee od značky VoXX jsou určené pro dámské i pánské nohy a jsou specificky vyvinuté pro použití v zdravotnictví. Tyto hladké podkolenky mají froté chodidlo a jemný úplet, který zajišťuje extra pohodlí při nošení. Navíc mají vyšší speciální lem, který zaručuje dokonalé držení na noze, a řetízkovanou špici, která zajistí dobrý pocit a pohodlí během dne. Tyto podkolenky jsou vyrobeny z materiálu bavlna, přírodního vlákna s příjemným omakem a vysokou schopností pojmout vlhkost. Složení materiálu tvoří 80% bavlna, 15% polyamid a 5% elastan, což zaručuje vynikající kvalitu a trvanlivost produktu.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Ponožkovna

• Splňuje veškeré parametry zdravotnického produktu.

splňují vše co potřebuji

• , zakoupeno v www.ponozky.online

Podkolenky jsou super, ale zvolila jsem menší velikost

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit: